Všetko pre vás od nás

Informácie o nás

  Sídlo firmy intermetalhome .s.r.o v Liesku vás víta na našej webovej stránke a chce vás upozorniť na bližšie informácie o našej firme. Nachádzame sa v Liesku na ulici:

 Pod Havraniakom 587 alebo na telefónom čísle: 0903 027 282

 

Historia firmi

Naša firma existuje od roku 1989 vyrába ručne tkané koberce 

 

 Všetko v čom táto firma pracuje sa neustále zdokonaľuje a snaží poskytnúť čo najlepšie informácie pre vás a uľahčiť  výber z poskytovaného sortimentu a čo najlepší servis pre vás a mnoho iných ľudí na svete. Ak vás dačo zaujíma neváhajte sa spýtať cez kolónku Napíšte nám a ak nie tak vám prajeme príjemní deň a príjemní nákup na internete. A ak si ešte myslíte že už nemáme nič zaujímavé odpíšte o čo by sme mali rozšíriť ponuku.

Naši užívatelia

  Vítame vás na stránke Intermetal spol.s.r.o a prajeme vám prijemný nákup kobercov, okien, striech a ešte vás aj poistíme

 

 

Koberce sú v rôznych dĺžkach a šírkach. Každý koberec má svoje číslo v ktorom prvé dvojčísle určuje šírku a druhé dvojčísle dĺžku koberca. Obrázok je len informačný a nemusí sa zhodovať zo skutočnou farbou koberca. Nachádzajú sa tu ručne tkané koberce ktoré sú v rôznom prevedení s možnosťou ich kombinácie. Koberce sú príjemné a spoľahlivé. Poškodenie ručne tkaných kobercov alebo strojovo tkaných kobercov je zatiaľ nezistené a v prípade poškodenia vášho koberca bude nahradený.

 

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.